Fero ngatërron nusen me modelen e njohur. “Mendova se..”

Tashme dihet qe Arbenita Ismajli eshte nje nga modelet me te bukura shqiptare. Ne fakt te shumte jane qe Arbeniten e ngaterrojne me kendall Jenner, madje dhe burri i saj Fero.

“Per nje moment mendova se ishte nusja ime”, ka shkruar Fero ne foton Kendallit  te publikuar ne isntastory.

Fero dhe Arbenita u martuan pak kohe me pare dhe jane ne pritje per tu bere prinder per here te pare. Arbenita eshte ne muajin e fundit te shtazenise dhe po pret nje vajze.

Vip Media

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: