Ermali dhe Ami mbajnë premtimin ndaj 2 të fëmijëve jetimë

Ami dhe Ermali disa javë më parë ishin të ftuar në një emision si dy idhuj për dy fëmijë jetimë. Anita dhe Iliri janë 2 fëmijë motër dhe vëlla me njëri tjetrin, por në një periudhë të shkurtër kohore ata kishin humbur të dy prindërit.

Ami dhe Ermali premtuan që do ti dërgonte të dy këta fëmijë në një udhëtim dhe mesa duket e mbajtën fjalën.

Sic shihet edhe nga fotot e publikuara, Anita dhe Iliri shihen shumë të qeshur e të lumtur. Ermali ka shkruar krah fotos: “3 ditë të bukura që na bënë të gjithëve të lumtur. Falëminderit Ilir dhe Anita për këtë kohë së bashku me familjen dhe miqtë tanë. 2 të rinj special që jeta i përballi me një sfidë të jashtëzakonshme, vendosen të mos dorëzohen por të përballojnë jetën.. do i shikoni në majë të suksesit shumë shpejt.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: