Andi dhe Tea sërisht bashkë?! Ja cfarë bëjnë për njëri tjetrin

Andi dhe Tea, cifti i cili bëri bujë pas daljes nga “përputhen”, ditën e djeshme ishin të ftuar në Top channel. Megjithëse nuk janë më bashkë, ata përsëri përkrahin njëri tjetrin.

Fjalët e Andit për Tean: “Mendoj se është naive për faktin se përpiqet gjithmonë që të shohë anën pozitive te gjërat, prandaj dhe shpesh duket ajo gënjeshtra e Teas. Ajo thjesht do të jetojë privatësinë e saj. Ndërsa është e vërtetë sepse i ka nxjerr të gjitha të vërtetat me kalimin e kohës, e ka mbajtur naiviteti që ti shprehë avash avash.”

Pak pas mbarimit të emisionit Manushi iu kërkoi të ftuarve që të votonin njëri tjetrin me nga një notë dhe nota e Teas për Andin ishte 10.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: