Gold Ag zbulon planet për fëmijë të tjerë

Reperi i njohur Gold Ag dhe bashkëshortja e tij Ermira Shkodra u bënë prindër për herë të parë. Ermira solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin e veçantë Gueril. Cifti i njohur shpesh kanë ndarë momente pranë të voglit, por përsëri nuk e kanë zbuluar ende portretin e tij. Megjithatë, ai është shprehurContinua a leggere “Gold Ag zbulon planet për fëmijë të tjerë”

Bebe Rexha mesazh të fuqishëm shqiptarëve kur i thonë: “Je si lop”

Këngëtarja me origjinë dibrane Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme në Britani por jo vetëm. Packa se është shumë e famshme ajo na ka dhënë një mesazh shumë të fortë të gjithë Shqiptarëve. Kohët e fundit ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve për faktin që shpeshherë publikon video të pamodifikuara tëContinua a leggere “Bebe Rexha mesazh të fuqishëm shqiptarëve kur i thonë: “Je si lop””

Elita merr vendimin për fëmijën e tretë

Elita Rudi tashmë nënë e dy fëmijëve ditën e sotme na ka treguar një vendim të saj që mesa duket është i prerë nga ana e saj. E pyetur në instagram nga fansat në ajo dëshiron një fëmijë të tretë, ajo është përgjigjur që jo. Me sa duket pas dy fëmijëve të saj, Zërit dheContinua a leggere “Elita merr vendimin për fëmijën e tretë”

Fjoralba tregon: “Vishesha në mënyrë skandaloze” në televizor

Fjoralba Ponari është një ndër moderatoret më simpatike në tregun Shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si këngëtare e “The voice of Albania” dhe më pas iu fut rrugës së moderimit. Ashtu si cdo personazh publik, edhe Fjoralba ka pasur vështirësi për të qënë në ekran dhe për tju përshtatur atij. Me anëContinua a leggere “Fjoralba tregon: “Vishesha në mënyrë skandaloze” në televizor”

Publikohen pamjet e Andit dhe Melisës në momente intime

Melisa dhe Andi shpesh janë komentuar si një cift në sytë e publikut që pas daljes së saj nga “përputhen”. Edhe pse ata nuk e kanë pranuar asnjëherë që janë bashkë apo në një lidhje, prapë se prapë foto të publikuara nga faqe të ndryshme na ka bërë të dyshojmë shumë. Ditë e sotme disaContinua a leggere “Publikohen pamjet e Andit dhe Melisës në momente intime”

Arsimi ndryshon këngën që i dedikohet Anës

Ana Lleshi dhe Arsim Abdyli janë ndarë dhe tani dyshja ka filluar që të marrin vendime të rëndësishme në lidhje me karrierën. Ana është shprehur disa ditë më parë se ka pasur një lidhje me Arsimin por tashmë ata nuk janë më bashkë. “Kam qënë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qënë njohjeContinua a leggere “Arsimi ndryshon këngën që i dedikohet Anës”

Andi me një tjetër, ja se si reagon Jasmina

Andi dhe Jasmina janë drejt deklarimit për një lidhje por tanimë do ta shohim edhe në një version tjetër që nuk e kemi parë më parë. Ai do marrë pjesë në klipin e Diona Fonës. Këngëtarja ka hedhur në instagramin e saj disa foto pjesë të videoklipit ku shfaqet edhe Andi. Fansat janë bërë kuriozContinua a leggere “Andi me një tjetër, ja se si reagon Jasmina”

Do mbyllen në tualet, Noizy thumbon keq reperët

Këngëtari i njohur Noizy ka publikuar sot një këngë të re. Fansat mezi e kanë pritur këtë këngë por me sa duket Noizy shprehet që jo vetëm fansat e kanë pritur me padurim. Me anë të një story në instagram Noizy shprehet se edhe disa reperë mezi e kanë pritur këngën e tij që tëContinua a leggere “Do mbyllen në tualet, Noizy thumbon keq reperët”

Mevlani ia thotë në sy Olës: Ti po aktron këtu

Murati dhe Ola ditën e sotme bënë takimin e tyre të dytë. Ola që kur kishte ardhur kishte shprehur pëlqim për Muratin dhe kishte dëshirë për ta njohur më shumë atë. Sic dihet tashmë që pas cdo takimi konkurentët mund të komentojnë, por komentet nuk ishin dhe aq të mira sa priteshin. Mevlani ishte aiContinua a leggere “Mevlani ia thotë në sy Olës: Ti po aktron këtu”

Jasmina qan për Andin: Jam e lodhur

Andi dhe Jasmina disa ditë më parë u deklaruan se ishin në studio vetëm për njëri-tjetrin. Madje edhe takimet e tyre u bënë akoma më romantike. Por sot ndodhi e kundërta. Skenat e shumta të xhelozisë bënë që Jasmina të qajë. Dicka të tillë e kishtim parë por jo në studio nga ana e Jasminës.Continua a leggere “Jasmina qan për Andin: Jam e lodhur”