Juli ironizon Sindin publikisht. Ja cfarë thotë..

Sindi dhe Juli, janë jo vetëm dy konkurentë të “përputhen”, por e kohët e fundit kuptohet që janë edhe rivalë midis tyre. Mbahet mend sherri i tyre i famshëm.

Grindjet midis tyre kanë ndodhur muajin e kaluar ku Juli e krahasoi Sindin me “vajin e Borshit”. Kjo e fundit nuk e duroi dot dhe bëri që marrëdheniet midis tyre të prishen para se të krijohen.

Ditën e djeshme Juli mori mikrofonin në dorë për të folur por ama nuk u la nga Arjani. Ai ka reaguar për këtë gjë duke gjuajtur Sindin në mënyrë të tërthortë.

“Ma lanë mikrofonin në dorë. Do kujtohem edhe un për një muaj si ca e ca.” është shprehur Juli duke ironizuar Sindin, e cila në zënkat e hershme Juli i pati thënë: “Pas një muaji u kujtove ti?”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: