Ja si dukej dikur Bearti pa muskujt dhe pa tatuazhet e sotme..

Beart Rexhepi ish konkurent i përputhen, është mjaft i komentuar në rrjetet sociale kohët e fundit. Ndarja me Tean kohët e fundit e bëri atë në një mënyrë apo në një tjetër të jetë përsëri në qëndër të vëmendjes.

Por jo vetëm kjo, ai ditën e sotme në një bashkëbisedim me fansat e tij në instagram tregon një pjesë të rëndësishme nga e kaluara e tij. E kemi parë shpesh me muskuj dhe me tatuazhe por nuk ka qënë kështu dikur.

I pyetur se sa vite ka që bën palestër ai është shprehur se ka 4 vite. Këtë e ka bërë të ditur edhe me një foto nga e kaluar e tij.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: