Ja se si u dobësua Eliona vetëm 1 javë pas lindjes

Eliona Pitarka një nga aktoret më të komentuara të momentit. 1 javë më parë ajo u bë mami nga vajza e saj. Lumturinë Eliona e ka shprehur në cdo postim në instagramin e saj.

Por ama, ajo cfarë ka rënë në sy janë kilet e hequra nga shtatzania. Përmes postimeve në instagramin e saj ajo është shprehur se nuk ka bërë ndërhyrje dhe se lindja e saj ka qënë natyrale.

Me anë të një insta story ajo është shprehur se lindja natyrale e ka ndihmuar që të dobësohet dhe të vijë përsëri në formën e mëparshme. “Goca ja një arsye pse duhet të lindni vetë. Ka kaluar thjesht një javë.” Ka shkruar Eliona.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: