Dojna dhe i dashuri i saj: “Do bëjmë një beb tonin’

Dojna Mema dhe i dashuri i saj Vlashenti Sata janë një ndër ciftet më të komentuar të momentit. Ata vitin e kaluar e pranuan publikisht lidhjen e tyre, por mesa duket kjo gjë po bëhet akoma më serioze.

I dashuri i Dojnës ishte i ftuar sot në “Wake up” dhe i pyetur se si po vazhdon lidhja e tyre, ai tha se janë gati për një hap më të rëndësishëm.

“Po jetojmë bashkë. Bashkëjetesa është një eksperiencë shumë e lezetshme. Ka momente të tmerrshme por ka edhe momente fantastike. Është bukur të jesh me një njeri kaq të bukur si Dojna, jo vetëm fizikisht. Unë jam me fat.” u shpreh ai.

Gjithashtu Vlashenti tha: “Po mendojmë të bëjmë një beb tonin, por nuk është ai bebi që mendoni ju. Ky beb është më tepër në jetën e biznesit.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: