Antonela i merr nga goja bananen Sarës?! Ja cfarë ndodhi mes tyre

Hyrjet e djemve të rinj në “përputhen” kanë bërë që edhe vajzat të levizin dhe të veprojnë. Shkëlqimi djali më i ri i këtij emisioni, i cili ka qënë në takim me Sarën është bërë pjesë e lajmeve.

“I detyruar” për të bërë pompa, Shkëlqimi duhej të mbante edhe Antonelën përsipër. Sara tha se nuk e ka problem këtë gjë por ama Arjani e komentoi këtë veprim me fjalin në vijim: ” Jo jo, ta mori bananen nga goja Antonela.”

Të gjithë në studio filluan të qeshnin nga ky koment i tij, megjithëse Antonela u mundua të mbante seriozitetin. “O Arjan cfarë thua?” U shpreh ajo.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: