Tea flet për ndarjen nga Bearti, Bearti: Nuk dua drama, dua ta mbyll..

Cifti mjaft i njohur, Tea dhe Bearti janë ndarë kohët e fundit. Këtë lajm e kanë bërë të ditur vetë ata nëpërmjet rrjeteve të tyre sociale. Të dy ata e kanë shprehur akoma dhe më tepër që nuk janë më bashkë dhe se gjithcka midis tyre ka marrë fund.

Bearti ka komentuar: “Po gjithcka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë.”

Nga ana tjetër, ka reaguar edhe Tea duke pohuar se ajo është ndarë me Beartin. Gjithashtu ka thënë që ka pasur arsye të forta për sa i përket ndarjes së tyre.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: