Sindi sulmon Tean dhe Beartin, i përshkruan si njerëz fake

Ish çifti i njohur Tea dhe Beart, para disa ditësh i dhanë fund lidhjes së tyre. Ata u shprehen “publikisht” në rrjetet sociale dhe më tepër. Të shumta kanë qënë reagimet e fansave të tyre, por ama nuk ka munguar edhe komentet nga personazhet e përputhen.

Me anë të një bashkëbisedimi me fansat, Sindi tashmë konkurentja femër më e vjetër në përputhen ka komentuar për ndarje e Teas dhe Beartit. Ajo është shprehur bindshëm që kjo është një lojë e dytë e Teas.

“Cfarë mendimi ke për Tean dhe beartin që janë ndarë?” – e kanë pyetur fansat e saj. Ajo është shprehur: ” Akoma besoni tek njerëzit fake? Nuk jua vërtetuan mjaftueshëm që luajtën me ju si publik edhe pse ju i mbështesnit pafund edhe i bëtë ata që janë sot.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: