Ja arsyeja e vertete e ndarjes së Teas dhe Beartit

Dje Bearti konfirmoi ndarjen nga Tea mbas shume lajmeve qe pushtuan mediat dhe rrjetet sociale.

“Po gjithcka ka marre fund. Nuk dua drama ose vemendje, keshtu qe dua me e mbyll ketu kete kapitull edhe mos e hap me asnjehere.” shkruante Bearti.

Por “Prive” zbuloi se arsyeja qe e coi qiftin drejt ndarjes ishin botekuptimet e kunderta, perfshire dhe menyra sesi duhej menaxhuar lidhja ne situata ku privatesia ka qene e pamunduar.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: