Tea dhe Bearti janë ndarë përfundimisht, ja arsyet që e tregojnë atë.

Tea dhe Bearti, ky çift mjaft i përfolur pas përputhen është përsëri në qëndër të vëmendjes. Që pas daljes nga emisioni ata të dy e pranuan publikisht lidhjen e tyre, e madje nuk ngurruan që të postonin në rrjetet e tyre sociale foto që tregonin se ishin së bashku.

Dyshja një ditë më parë u përfol për një ndarje të papritur. Kjo për arsye të një “ask-u” në instagram nga Tea e cila kjo e fundit la të dyshohet për një ndarje. Ajo është shprehur se nuk ishte e lumtur dhe se nuk e kishte festuar ditëlindjen e saj.

Por ditën e sotme, Tea dhe Bearti kanë hequr njëri tjetrin nga followersat në instagram, duke lënë të kuptohet se nuk janë më së bashku.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: