Një fëmijë i dytë po vjen?!Loredana dhe Mozzik prindër për herë të dytë.

Cifti shumë i njohur për publikun, Loredana e Mozik kohët e fundit kanë qenë shpesh në qëndër të vemendjes. Shpesh me “ndarje” e shpesh me “bashkime” por ama postimi i Loredanës ditën e djeshme të lë shumë për të menduar.

Reperja me anë të një postimi në instastory ka treguar se ka nevojë për një beb të dytë.

Ndërsa ditën e sotme ajo bën një tjetër story, tashmë një emoji me dy fëmijë, mbase për të treguar se familja e tyre po rritet. Një fëmijë i dytë po vjen?!

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: