Me gjuaj ose mbyll gojen.. Ja cfare i solli Sindi Julit

Para disa puntatash Juli beri nje deklarate dhe sot ne emision Sindi i solli Julit nje pallaske. Juli ne fakt u shpreh se ishte nje metafore, por Sindi vijoi duke i thene:

Meqe me the mize, vrite pak mizen. Ne shqiptaret kemi nje fjale te urte: “Ate qe thua, mbaje”. Ose me gjuaj me kete pallaske, ose mbyll gojen pergjithmone.

Nese mund te genjesh nje shqiperi te tere me keto autospotet e tua, te medhenjte nuk i genjen dot. Ne jemi nje popull aq i forte sa sic te ngre 200k, te ul 200 pashe nen dhe”, i tha Sindi Julit.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: