Flet për herë të parë Ledjana, pas akuzave të Erit për lidhjen e saj jashtë me një tjetër.

Disa ditë më parë, Eri ish konkurenti i “përputhen” akuzoi publikisht Ledjanën duke thënë që ajo ka një lidhje tjetër jashtë programit. Madje ai u shpreh se vetë Ledjana i kishte thënë që ska ndjenja për Mevlanin.

Eri u shpreh: “Unë arrita ta pëlqeja Ledjanën, sepse vetë ajo më tërhiqte si vajzë. Kur kam bërë takimin e dytë me Ledjanën e pyeta nëse ka ndjenja për Mevlanin, që edhe unë të tërhiqesha. Jo më tha, nuk kam ndjenja dhe mu betua për vëllain, familjen. Ndërsa tani kur vjen puna puthet me Mevlanin për show. Lidhja e tyre është skenar, ata të dy do dalin cift nga aty për dy javë.”

Gjithashtu Eri është shprehur se Ledjana është e lidhur jashtë me një tjetër. Mirpo, Ledjana ka reaguar ndaj këtyre akuzave të Erit.

Ledjana ka komentuar në sajë të një bashkëbisedimi me fansat duke u shprehur:

Më keni pyetur shumë në lidhje me këtë ceshtje ndaj do ju përgjigjem që të hiqni cdo dyshim që keni. Për Erin ruaj një respekt të vecantë, madje e kam shprehur edhe në studio që nuk kam qënë dakort me largimin e tij. Ajo cfarë më bëri më tepër përshtypje nuk ishte fakti që ai tha që skam ndjenja për Mevlanin (sepse fundja askush nuk është futur në zemrën time për të parë se cfarë ndiej unë), por bindja e tij se unë kam një lidhje jashtë. Mendoj se është më e rëndësishme që të fokusoheni tek vetja dhe përditshmëria juaj se sa të thoni dicka sa për tu bërë lajm.”

Foto nga iconstyle

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: