Tea dhe Bearti janë ndarë?! Ja cfarë po ndodh midis tyre.

Tea dhe Bearti, çifti më i përfolur nga përputhen është përsëri në qëndër të vëmendjes. Që pas daljes nga emisioni ata të dy e pranuan publikisht lidhjen e tyre, e madje nuk ngurruan që të postonin në rrjetet e tyre sociale foto që tregonin se ishin së bashku.

Por cfarë po ndodh me ta kohët e fundit? Dyshja po përflitet për një ndarje të papritur. Kjo për arsye të një “ask-u” në instagram nga Tea e cila kjo e fundit ka lënë të dyshohet për një ndarje.

Ajo dhe Bearti ndodhen në Turqi, por mesa duket gjërat nuk kanë shkuar ashtu sic duken. Ditëlindja e Tea ishte dje por ajo shprehet në storyt e saj që nuk e ka festuar dhe që nuk ndihet e lumtur.

Por menjëherë pas Teas, ka reaguar edhe Bearti në instagram me anë të një postimi që mbase mund të jetë për Tean.

Si një akrep, njerëzit nuk e kuptojnë sa i mirë je. Bëhesh i pamëshirshëm vetëm kur njerëzit të marrin për të mirëqënë.” – shkruan Bearti në postimin e tij.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: