Tea reagon ndaj fjalëve “Ti bën jetë se ke burrin me lekë”

Tea, ish konkurente e “Përputhen”, është një ndër vajzat më të komentuarat në rrjetet sociale. Pas daljes së saj të bujshme nga emisioni, në një mënyrë apo në një tjetër ajo përsëri vazhdon të jetë në qëndër të vëmendjes.

Këtë radhë jo për shkak të Beartit por nga një koment i një fanseje drejtuar asaj dhe Beartit. “Dite me zgjedh burrë ti, po bën jetë lali, ah burri me lekë”

Tea menjëherë ka reaguar ndaj këtij komenti duke u shprehur se nuk e ka burrë Beartin: “Shpesh ma thoni këtë, e para nuk e kam burrë. E dyta, gjeneroj mjaftueshëm për veten time, skam nevojë.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: