Ana Kauri jep deklaratën e fortë pas daljes: Më kanë kërcënuar..

Ana Kauri, konkurentja e cila e la emisionin e “Përputhen” për arsye që nuk po gjente veten e saj aty brenda, ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “E diell”.

Ajo u shpreh se ishte ndier e kërcënuar nga njerëzit jashtë. Kërcenime të cilat bëheshin shpesh dhe të papërballueshme.

Kanë qenë kërcënime në instagram të tipit pse bën kështu, të njohim shumë mirë se kush je ti, ti je ndryshe, nuk je ky njeriu që hiqesh, ne do të demaskojmë, do të nxjerrim foto, do të të vrasim..” u shpreh Ana.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: