A jane Melisa dhe Andi në një lidhje?! Ja cfarë po ndodh me ta.

Melisa dhe Andi shpesh janë përfolur për një lidhje midis njëri tjetrit. Por para se të dilte Melisa nga përputhen, zërat se ata ishin bashkë u bënë akoma më të fortë.

Megjithëse ata nuk e pranuan e madje i mohuan këto zëra apo haludime nga fansat që ata mund të ishin bashkë, përsëri disa foto që qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë të kundërtën.

Gjatë këtyre ditëve, nga disa foto të publikuar nga “perputhen demaskime” dyshja Andi Melisa është kapur mat duke u futur në të njejtën makinë.

Pak ditë më parë, Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: