Ja cilën zgjedh Mevlani! Postimi i tij i fundit i habit të gjithë.

Mevlani, Antonela dhe Lediana shpesh është cilësuar si trekëndëshi i Bermudës në “Përputhen”. Ngjarjet rreth këtij trekëndëshi të krijuar kanë ndryshuar. Së fundmi, Antonela hoqi dorë nga Mevlani duke u shprehur se ai është askushi për të.

Mesa duket të njejtën gjë ka bërë edhe Mevlani ditën e sotme. Me anë të një postimi në instagramin e tij, ai shfaqet i vendosur se cilën prej vajzave ka zgjedhur.

Në foton e publikuar nga ai, shfaqet në breg të detit e ndërsa në rërë ka vizatuar 2 zemra. Në brendësi të zemrave ka vendosur nje kryq. Ndjekësit e tij menjëherë kanë aluduar që ai ka hequr dorë nga të dyja vajzat.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: