Cfarë po ndodh me Sindin dhe Atdheun?!

Sindi kohët e fundit është shfaqur shumë e afruar me Atdheun, tashmë ish konkurent i përputhen.

Pas refuzimit të Rinianit kundrejt Sindit, kjo e fundit ka publikuar një video në të njejtën makinë me Atdheun.

Refuzimi?! Cfarë? Unë kam djalin më seksi duke kënduar vetëm për mua“- shkruan Sindi krahas videos.

Nuk kanë thënë kot kapu prej rrënje dhe jo për dege. Sindi Loci më e mira.” -ia kthen Atdheu.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: