Zi në familjen Vula: Ledri humb personin e tij të shtrenjtë

Këngëtari i njohur Ledri Vula, ditën e sotme ka humbur një nga njerëzit e tij më të dashur. Bëhet fjalë për gjyshin e tij.

Lajmin e hidhur e ka bërë publike vetë Ledri me anë të disa postimeve në rrjetin e tij social instagram.

Kurr ma në prehnin tond gjysh“- ka shkruar Ledri dhe bashkë me të ai ka marrë edhe shumë ngushëllime nga miqtë e tij.

Ndërsa nga ana tjetër, mamaja e Ledrit ka postuar gjithashtu me fjalë mjaft prekëse. “Babai jem i miri, sot ti mbylla sytë dhe të ledhatova për herë të fundit. Të dua, stambollesha jote përjetë, xherushi.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: