Riniani: Nuk te shoh dot si partnere pervec nje miqesie, Sindi krah atdheut hedh kunja

Nje takim 4 minutesh u zhvillua sot ne peeputhen nga Riniani dhe Sindi, por asgje nuk shkoi sic pritej. Sindi shprehu pelqim ndaj Rinianit por ai u shpreh se nuk e sheh dot ate si partnere.

“Une te vleresoj shume si person, por nuk mendoj se une dhe ti mund te jemi cift jashte ketij programi. Nuk e di si do e marresh .. do e marresh per keq apo do vleresosh sinqeritetin tim, nuk te shoh dot si partnere, pervec nje miqesie”, i tha Riniani Sindit.

Por Sindi ka publikuar ne instagram nje video ku shihet me Atdheun ne makine dhe ai i kendon.

“Refuzimi?! Cfare?! Une kam djalin me seksi duke kenduar vetem per mua”, ka shkruar Sindi

Nuk kane thene kot kapu per rrenje jo per dege. Sindi loci me e mira”, ia kthen Atdheu.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: