Reagon per here te pare Ledjana, per mesazhet e publikuara me te dashurin ne qeli

Me heret per Ledjanen eshte perfolur per nje lidhje jashte emisionit perputhen, dyshime te cilat kane nisur qekur ajo per Shen Valentin publikoi nje kuti me trendafila dhe nje leter nga dikush qe i shkruante se i mungonte.

Ajo i hodhi poshte lajmet por se fundmi kane qarkulluar nje foto ku aludohej se ishin mesazhe te Ledjanes me partnerin e saj jashte emisionit.

Ky i fundit i kerkonte te linte perputhen dhe ta ndihmonte te dilte nga burgu. Nga ana tjeter Ledjana i pergjigjej se po bente thjeshte loje ne emision dhe nuk i pelqente Mevlani.

Edhe Olti Curri e postoi ne Instagram kete lajm ku shkruante:

“Ledjana, vajza e pare qe shfaq ndjeshmeri aty, me leket e giveaway do nxjerre te dashurin nga burgu. Une do te marr pjese tek loja e saj.”

Ledjana e ka ripostuar foton e Olti Currit duke shkruar: “Merrni pjese te gjithe se eshte teper e rendesishme”, shoqeruar me emoji duke qeshur.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: