Takime jashtë ‘Përputhen’ me Atdheun, Sindi paska thyer rregullat

Sindi sot ne perputhen rrefeu sekretet e saj. Ajo tha se ka thyer disa prej rregullave te produksionit duke dale jashte me pjesetare te tjere te perputhen.

Eshte paska absurde qe mos te kemi shok ose shoqe me njera tjetren se kur jemi ne ambiente te perbashketa kemi afrimitet. Te gjithe kemi ato momente qe kemi nevoje te flasim, mund te shfaqemi shume normal ne kamera por vetem ne e dime se sa vuajme. Kam pasur komunikim te vazhdueshem dhe takime jashte me Atdheun, tha Sindi.

Burimi: Topchannel.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: