Ja se si u dobësua Eliona vetëm 1 javë pas lindjes

Eliona Pitarka një nga aktoret më të komentuara të momentit. 1 javë më parë ajo u bë mami nga vajza e saj. Lumturinë Eliona e ka shprehur në cdo postim në instagramin e saj. Por ama, ajo cfarë ka rënë në sy janë kilet e hequra nga shtatzania. Përmes postimeve në instagramin e saj ajoContinua a leggere “Ja se si u dobësua Eliona vetëm 1 javë pas lindjes”

Antonela i merr nga goja bananen Sarës?! Ja cfarë ndodhi mes tyre

Hyrjet e djemve të rinj në “përputhen” kanë bërë që edhe vajzat të levizin dhe të veprojnë. Shkëlqimi djali më i ri i këtij emisioni, i cili ka qënë në takim me Sarën është bërë pjesë e lajmeve. “I detyruar” për të bërë pompa, Shkëlqimi duhej të mbante edhe Antonelën përsipër. Sara tha se nukContinua a leggere “Antonela i merr nga goja bananen Sarës?! Ja cfarë ndodhi mes tyre”

Juli ironizon Sindin publikisht. Ja cfarë thotë..

Sindi dhe Juli, janë jo vetëm dy konkurentë të “përputhen”, por e kohët e fundit kuptohet që janë edhe rivalë midis tyre. Mbahet mend sherri i tyre i famshëm. Grindjet midis tyre kanë ndodhur muajin e kaluar ku Juli e krahasoi Sindin me “vajin e Borshit”. Kjo e fundit nuk e duroi dot dhe bëriContinua a leggere “Juli ironizon Sindin publikisht. Ja cfarë thotë..”

Moderatoja Bora Zemani i pret flokët e duart e saj?! Ja si duket..

Moderatorja e “përputhen” Bora Zemani e ka nisur ditën në një mënyrë të vecantë. Ajo i është rikthyer modelit të vjetër të flokëve, atë me flokë të shkurta. Këtë gjë Bora e ka bërë me anë të një videoje në instagram ku duket qartë që prerjen e flokëve e bën vetë. Ajo duke shumë eContinua a leggere “Moderatoja Bora Zemani i pret flokët e duart e saj?! Ja si duket..”

Ana e përputhen i bashkohet një tjetër emisioni në kërkim të dashurisë?! Ja cfarë po ndodh..

Ana Lleshi tashmë ish konkurente e “përputhen” ditët e fundit ka qënë në qëndër të vëmendjes për shkak të ndodhive që ajo është protagoniste. Mendohet se ajo është në një lidhje me Arsimin, edhe ky ish pjestar i “përputhen”, për arsye se ata po shihen shpesh së bashku. Megjithëse “e lidhur” me Arsimin, Ana doContinua a leggere “Ana e përputhen i bashkohet një tjetër emisioni në kërkim të dashurisë?! Ja cfarë po ndodh..”

Ja si dukej dikur Bearti pa muskujt dhe pa tatuazhet e sotme..

Beart Rexhepi ish konkurent i përputhen, është mjaft i komentuar në rrjetet sociale kohët e fundit. Ndarja me Tean kohët e fundit e bëri atë në një mënyrë apo në një tjetër të jetë përsëri në qëndër të vëmendjes. Por jo vetëm kjo, ai ditën e sotme në një bashkëbisedim me fansat e tij nëContinua a leggere “Ja si dukej dikur Bearti pa muskujt dhe pa tatuazhet e sotme..”

Alban Skënderaj poston foto me të birin e tij, ja cfarë mrekullie..

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj tashmë baba për herë të dytë, asnjëherë nuk ka nguruar që të ndajë me fansat foto me fëmijët e tij. Këtë herë me djalin e tij i cili erdhi në jetë vitin e kaluar. Ditën e sotme ai ka postuar një foto me djalin e tij Duam, duke i lëContinua a leggere “Alban Skënderaj poston foto me të birin e tij, ja cfarë mrekullie..”

Dojna dhe i dashuri i saj: “Do bëjmë një beb tonin’

Dojna Mema dhe i dashuri i saj Vlashenti Sata janë një ndër ciftet më të komentuar të momentit. Ata vitin e kaluar e pranuan publikisht lidhjen e tyre, por mesa duket kjo gjë po bëhet akoma më serioze. I dashuri i Dojnës ishte i ftuar sot në “Wake up” dhe i pyetur se si poContinua a leggere “Dojna dhe i dashuri i saj: “Do bëjmë një beb tonin’”

Tea flet për ndarjen nga Bearti, Bearti: Nuk dua drama, dua ta mbyll..

Cifti mjaft i njohur, Tea dhe Bearti janë ndarë kohët e fundit. Këtë lajm e kanë bërë të ditur vetë ata nëpërmjet rrjeteve të tyre sociale. Të dy ata e kanë shprehur akoma dhe më tepër që nuk janë më bashkë dhe se gjithcka midis tyre ka marrë fund. Bearti ka komentuar: “Po gjithcka kaContinua a leggere “Tea flet për ndarjen nga Bearti, Bearti: Nuk dua drama, dua ta mbyll..”