Gossip

WELCOME

VIP MEDIA

Portali ku mund te gjeni cdo informacion, showbiz, gossip, aktualitet, kuriozitete, shendeti, horoskopi.

Na ndiqni ne youtube

Postimi i fundit

“Jepjani tani që është gjallë shpërblimin” Parodisti i Vlorës jeton vetëm me 280 mijë lekë të vjetra në muaj

Mane Lumani, një prej parodistëve të Vlorës që prej vitit 2004 nuk flet dot më. Shkak u bë një ndërhyrje kirurgjikale në fyt, ku I janë hequr të gjitha kordat, pas një mase tumoriale të hequr prej aty. Sot, edhe pse pa zë, ai gëzon shëndet të plotë. Por vitet bëjnë të tyren. Kjo kaContinua a leggere ““Jepjani tani që është gjallë shpërblimin” Parodisti i Vlorës jeton vetëm me 280 mijë lekë të vjetra në muaj”

Ledjanën apo Antonelën? Ja kë do zgjidhte Mevlani po të kthehej pas

Mevlani ishte i ftuar ne ”Top Arena” se fundmi, ku u vendos perballe Antoneles, e cila i lexoi pyetjet e publikut dhe i tha se nuk i iken mendja e zemra nga ai. ”Nese do te ktheheshe pas ne kohe, do te zgjidhje Ledianen apo Antonelen?”, ishte nje nga pyetjet e publikut. Mevlani: Ledianen. Antonela:Continua a leggere “Ledjanën apo Antonelën? Ja kë do zgjidhte Mevlani po të kthehej pas”